Obóz Militarno- Obronny Grom Group

Szkolenia
Termin: 18 sierpień 2017 16:00 - 26 sierpień 2017 15:00

Miejsce: Ośrodek Poligonowy w Czerwonym Borze

 

Forma/nazwa wypoczynku: Obóz Militarno-Obronny GROM GROUP

Organizator: GROM GROUP Sp. z o.o.

Termin organizacji wypoczynku: 18-26.08.2017

Miejsce i adres organizacji wypoczynku:Ośrodek Szkolenia Poligonowego GROM GROUP, Czerwony Bór 76, 18-400 Łomża woj. Podlaskie (ośrodek znajduje się pomiędzy m. Zambrów a m. Łomża).

Uczestnicy: Uczestnikiem obozu może być osoba, która ukończyła 16 lat. Osoba niepełnoletnia, wyłącznie za zgodą rodzica (opiekuna), wyrażoną na piśmie.

Cena: 1200 PLN(w tym 400 PLN opłata wstępna) brutto.

Miejsce: Ośrodek Szkolenia Poligonowego GROM GROUP, Czerwony Bór 76, 18-400 Łomża woj. Podlaskie (ośrodek znajduje się pomiędzy m. Zambrów a m. Łomża).

Kadra: Zajęcia będą prowadzone przez doświadczonych instruktorów, w tym byłych żołnierzy jednostki wojskowej GROM

Zakwaterowanie: W namiotach polowych, umywalnie i sanitariaty zorganizowane w oparciu o system kontenerowy, posiłki będą wydawane w stołówce zorganizowanej w namiotach (catering).

Główne założenia programowe:

  1. Podstawową organizacyjną działalności obozu będzie ramowy plan pracy obozu. Konstrukcja planu obozu będzie monolityczna, w której zostaną wyodrębnione główne zagadnienia do realizacji.
  2. Zajęcia będą realizowane w formie wykładów oraz ćwiczeń praktycznych. 
  3. Zajęcia będą odbywać się w miejscu pozwalającym na sprawną ich realizację i zostaną przeprowadzone zgodnie z zasadami obowiązującymi w dydaktyce. Będą realizowane na sali wykładowej, w pomieszczeniach oraz w terenie.
  4. W trakcie obozu zostaną zrealizowane zagadnienia szkoleniowe w ramach następujących bloków tematycznych:

wychowanie fizyczne, walka wręcz/samoobrona

szkolenie strzeleckie

szkolenie wysokościowe

szkolenie topograficzne

szkolenie medyczne

szkolenie taktyczne – czarna taktyka CQB (Close Quarter Battle)

szkolenie taktyczne – zielona taktyka

szkolenie taktyczne – konwojowanie

inne

Zapisy i wymagane dokumenty:

Zapisy dokonywane są na podstawie przesłanego do organizatora formularza oraz karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku. Wzory ww. dokumentów przesyłane są do zainteresowanych osób, na ich prośbę, skierowaną bezpośrednio na adres e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.               

Termin przesyłania zgłoszeń: do 15.08.2017 (w obozie będzie uczestniczyć ograniczona liczba osób i w przypadku zbyt dużej liczby osób chętnych, decyduje kolejność przesłania kompletu wymaganych przez organizatora dokumentów).

 

Telefon
504 189 199
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Terminy


  • Od 18 sierpień 2017 16:00 do 26 sierpień 2017 15:00