Obóz GROM COMBATIVES CAMP 2018

Szkolenia
Termin: 7 lipiec 2018 16:00 - 15 lipiec 2018 16:00

Miejsce: Ośrodek Poligonowy w Czerwonym Borze

Temat: Obóz GROM COMBATIVES CAMP

Poznaj granice swoich możliwości, wzmocnij swoje ciało oraz umysł tak żeby żadna przeszkoda nie była w stanie cię zatrzymać. Naucz się jak skutecznie bronić siebie i innych. Spotkaj wspaniałych ludzi, którzy podobnie jak Ty nie boja się stawić czoła nowym wyzwaniom i pragną aktywnie spędzić wolny czas.

To wszystko jest w Twoim zasięgu!!!

Weź udział w

GROM COMBATIVES CAMP

w Ośrodku Szkolenia Poligonowego GROM GROUP

w Czerwonym Borze

Uczestnicząc w szkoleniu zrozumiesz w jaki sposób podejmować właściwe decyzje w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. Przekonasz się o skuteczności połączenia doświadczenia byłych żołnierzy jednostek specjalnych z profesjonalizmem międzynarodowych ekspertów od bezpieczeństwa osobistego. Nauczysz się sprawdzonych i najskuteczniejszych technik samoobrony, taktyk interwencji oraz zasad realnej walki wręcz nastawionej na szybką i prostą eliminację zagrożenia. Tym samym zwiększysz swoją skuteczność w przeciwdziałaniu atakom ulicznym i szantażom niebezpiecznymi przedmiotami (np. bronią palną lub nożem).

Termin: 07-15.07.2018 r.

Miejsce: Ośrodek Szkolenia Poligonowego GROM, Czerwony Bór 76, 18-400 Łomża woj. Podlaskie (ośrodek znajduje się pomiędzy m. Zambrów a m. Łomża). Współrzędne GPS: 53°03'36.3" N 22°08'25.5"E (więcej informacji oraz zdjęcia na stronie GROM GROUP: www.gromgroup.pl).

Uczestnicy: Uczestnikiem obozu może być osoba, która ukończyła 16 rok życia. Osoby niepełnoletnie, mogą wziąć udział w obozie wyłącznie za zgodą rodzica (opiekuna), wyrażoną na piśmie.

Kadra/Instruktorzy: Zajęcia będą prowadzone przez doświadczonych instruktorów, w tym byłych żołnierzy jednostek specjalnych oraz instruktorów GROM COMBATIVES. Instruktorem wiodącym będzie Łukasz Osiecki – instruktor wojskowych pododdziałów specjalnych z zakresu walki wręcz oraz technik interwencji (czarny pas 3 dan systemów samoobrony i walki w bliskim kontakcie Defendo oraz Krav Maga).

Zakwaterowanie: W namiotach polowych, umywalnie i sanitariaty zorganizowane w oparciu o system kontenerowy, posiłki będą wydawane w stołówce zorganizowanej w namiotach (catering).

Główne założenia programowe:

  1. Podstawową organizacyjną działalności obozu będzie ramowy plan pracy. Konstrukcja planu obozu będzie monolityczna, w której zostaną wyodrębnione główne zadania do realizacji w ciągu dnia.
  2. Zajęcia będą realizowane w formie wykładów oraz ćwiczeń praktycznych.
  3. Zajęcia będą odbywać się w miejscu pozwalającym na sprawną ich realizację i zostaną przeprowadzone zgodnie z zasadami obowiązującymi w dydaktyce. Będą realizowane na sali wykładowej, w pomieszczeniach oraz w terenie.
  4. W trakcie obozu zostaną zrealizowane zagadnienia szkoleniowe w ramach następujących bloków tematycznych:

        - Military Crossfit

        - walka wręcz, samoobrona, techniki interwencji 

- psychologia agresji, fizjologia stresu i wysiłku fizycznego

- szkolenie wysokościowe

- szkolenie medyczne

Ubiór i Wyposażenie: Każdy uczestnik obozu powinien mieć ze sobą co najmniej następujące rzeczy/wyposażenie: a) dokument tożsamości (legitymacja, dowód lub paszport), b) kurtkę przeciwdeszczową, obuwie trekkingowe (może być również wojskowe), spodnie z krótką i długą nogawką, bluzę z długim rękawem i odzież nie  krepującą ruchów, czapkę oraz odzież i bieliznę na zmianę, stosowną do pory roku i warunków pogodowych, c) obuwie i strój sportowy, d) strój kąpielowy, e) ochraniacz na zęby, f) suspensor, g) rękawice do walki wręcz (bokserskie lub MMA), h) latarkę, i) plecak do 30 litrów, j) menażkę i manierkę, k) sztućce, l) śpiwór i karimatę, m) klapki pod prysznic, przybory do higieny osobistej, co najmniej jeden ręcznik, n) nieobowiązkowo i do rozważenia : okulary przeciwsłoneczne, krem z filtrem, środki przeciw owadom, proszek do prania.

Dodatkowe informacje: Na zakończenie obozu każdy uczestnik otrzyma certyfikat oraz koszulkę pamiątkową. Organizator szkolenia zapewnia zakwaterowanie, całodniowe wyżywienie (co najmniej trzy posiłki), opiekę medyczną oraz pomieszczenia i sprzęt niezbędne do przeprowadzenia zajęć.Każdy uczestnik obozu będzie objęty ubezpieczeniem NNW w zakresie podstawowym.Zakupu polisy ubezpieczenia, w zakresie szerszym niż podstawowy może dokonać każdy uczestnik indywidualnie i na własna rękę. Istnieje możliwość wypożyczenia na miejscu mundurów wojskowych (spodnie i bluza). Opłata za wypożyczenie: 60 PLN/komplet na czas trwania szkolenia. Uczestnicy obozu powinni stawić się w Ośrodku Szkolenia Poligonowego GROM GROUP w Czerwonym Borze, w dniu rozpoczęcia obozu, tj. 07.07.2018 r., pomiędzy godziną: 15:00-18:00. Zakończenie obozu i wyjazd: w dniu 15.07.2018 r., po obiedzie, około godziny 16:00. Dojazd i powrót do/z Ośrodka Szkolenia Poligonowego GROM GROUP w Czerwonym Borze organizowany jest przez każdego z uczestnika we własnym zakresie. W przypadku niepełnoletnich uczestników dojazd uczestnika powinien przebiegać pod nadzorem rodzica/opiekuna prawnego lub innej osoby, uprawnionej przez rodzica/opiekuna prawnego. W przypadku niepełnoletnich uczestników powrót uczestnika powinien przebiegać pod nadzorem rodzica/opiekuna prawnego lub innej osoby, uprawnionej przez rodzica/opiekuna prawnego na piśmie.

Zapisy i wymagane dokumenty: Zapisy dokonywane są na podstawie formularza zgłoszenia udziału w obozie oraz karty kwalifikacyjnej uczestnika obozu. Ww. dokumenty przesyłane są z GROM GROUP do zainteresowanych osób i na ich prośbę, skierowaną bezpośrednio na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W dalszej kolejności należy postępować zgodnie z instrukcjami zawartymi w otrzymanym formularzu.

Termin przesyłania zgłoszeń: do 24.06.2018 r., do godziny 12:00. W obozie będzie uczestniczyć ograniczona liczba osób, w przypadku zbyt dużej liczby chętnych, decydować będzie kolejność przesłania kompletu dokumentów, wymaganych przez organizatora.

Cena: 1 200 PLN (w tym 400 PLN opłata wstępna) brutto.

 

Telefon
+ 48 504-189-199 lub + 48 22 760-85-68

Zapisy i wymagane dokumenty:

Zapisy na szkolenie dokonywane są na podstawie formularza zgłoszenia udziału w szkoleniu. Formularz przesyłany jest z GROM GROUP do zainteresowanych osób i na ich prośbę, skierowaną bezpośrednio na adres e-mail jak powyżej. Warunkiem wpisania na listę uczestników szkolenia jest odesłanie do GROM GROUP drogą mailową skanu lub zdjęcia czytelnie wypełnionego i odręcznie podpisanego formularza zgłoszenia udziału w szkoleniu oraz pliku pdf lub skanu lub zdjęcia bankowego potwierdzenia dokonania opłaty, co najmniej w wysokości wskazanej w formularzu (w przypadku osoby posiadającej kupon np. GROUPON lub Kartę Podarunkową, zamiast potwierdzenia dokonania opłaty należy wysłać do GROM GROUP plik pdf, skan lub zdjęcie posiadanego kuponu lub Karty Podarunkowej). Ww. dokumenty należy przesyłać nie później niż 3 dni przed szkoleniem, do godziny 10:00. Osoby, które prześlą przedmiotowe dokumenty po tym terminie mogą nie zostać wpisane na listę uczestników szkolenia. O wpisaniu na listę uczestników szkolenia decyduje kolejność przesłania kompletu ww. dokumentów. W przypadku zbyt dużej liczby chętnych do udziału w szkoleniu, decyduje kolejność przesłania kompletu ww. dokumentów.

 

Terminy


  • Od 7 lipiec 2018 16:00 do 15 lipiec 2018 16:00