Szkolenie strzeleckie, GST broń snajperska, poziom Basic

Szkolenia
Termin: 16 grudzień 2017 09:00 - 15:30

Miejsce: Warszawa-Wesoła

Temat: Szkolenie strzeleckie, GST broń snajperska, poziom BASIC

Czas trwania: 6-7 godzin

Miejsce: Rozpoczęcie zajęć – siedziba GROM GROUP Sp. z o.o., ul. Wspólna 2C lok. 2-4, Warszawa-Wesoła

Metoda: Zajęcia teoretyczno-praktyczne, w tym strzelanie z amunicji bojowej

Główny cel: Nauka podstaw strzelania długodystansowego z broni wyborowej na dystansie do 100 m

Zagadnienia: Zapoznanie z historią strzelectwa długodystansowego, zasady bezpiecznego posługiwania się bronią wyborową, rodzaje i budowa broni wyborowej, rodzaje i budowa amunicji precyzyjnej, rodzaje przyrządów optycznych i ich budowa, podstawy balistyki, podstawy meteorologii, podstawowe zasady celnego prowadzenia ognia, rodzaje postaw strzeleckich, praca z optycznymi przyrządami celowniczymi, techniki celowania, ułożenie i trzymanie broni oraz oddychanie podczas strzelania, przeładowywanie broni oraz „praca” na języku spustowym, analiza rozrzutu broni i czynników wpływających na jego zmniejszenie oraz techniki zmniejszające rozrzut w poziomie i pionie, czyszczenie i konserwacja karabinu wyborowego

Ilość osób: 4-12

Uczestnicy: Osoby, które nie strzelały z karabinów wyborowych lub z niewielki doświadczeniem strzeleckim lub chcące przypomnieć sobie podstawowe zasady posługiwania się karabinem wyborowym, uczestnikiem szkolenia może być osoba, która ukończyła 16 lat (osoba niepełnoletnia, wyłącznie za zgodą rodzica/opiekuna, wyrażoną na piśmie)

Instruktorzy: Zajęcia będą prowadzone przez doświadczonych instruktorów GROM SNIPER TRAINING

Ubiór: Niekrępujący ruchów, stosowny do warunków pogodowych i pory roku – każdy uczestnik we własnym zakresie

Ochrona: Ubezpieczenie NNW – zapewnia organizator szkolenia

Potwierdzenie udziału: Certyfikat

Dojazd: We własnym zakresie

Dodatkowe informacje: W trakcie szkolenie uczestnicy będą mieli możliwość strzelania z 5 rodzajów karabinów wyborowych oraz oddania 44 strzałów łącznie. Każdy uczestnik otrzymuje koszulkę pamiątkową, w kolorze dedykowanym do danego poziomu szkolenia.

UWAGA - możliwość realizacji kuponów GROUPON/MyDeal, dotyczy oferty 44, 25 i 22 strzały z broni snajperskiej. Zajęcia realizowane są zazwyczaj w godzinach: 9:00-15:30.

 

Telefon
504 189 199
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Terminy


  • 16 grudzień 2017 09:00 - 15:30