Psychologia konfliktu,zarządzanie stresem,techniki wywierania wpływu społecznego (presja i manipulacja)

Szkolenia
Termin: 10 grudzień 2017 10:00 - 16:00

Miejsce: Warszawa-Wesoła

Temat: Psychologia konfliktu, zarządzanie stresem, techniki wywierania wpływu społecznego (presja i manipulacja)

Uczestnicy: Osoby pełnoletnie.Osoby, które ukończyły 16 lat, za zgodą rodzica (opiekuna prawnego), wyrażoną na piśmie.

Czas trwania: 6 godzin (zazwyczaj, godzina 10:00-16:00)

Miejsce: Siedziba GROM GROUP Sp. z o.o., ul. Wspólna 2C, lok. 2-4, Warszawa - Wesoła

Metoda: Zajęcia teoretyczno-praktyczne (warsztaty)

Motto:

„Masz problem z innymi ludźmi, niech inni ludzie mają problem z tobą...”

Czego się możesz spodziewać:

Jest to szkolenie z podstawowych, ale praktycznych technik radzenia sobie z presją, agresją i manipulacją na poziomie komunikacji werbalnej i niewerbalnej. Techniki jakie będziesz mógł poznać, to techniki o potwierdzonej skuteczności, z których wybrane używane są również z powodzeniem przez służby specjalne na całym świecie. Zapoznasz się ze skutecznymi, praktycznymi sposobami radzenia sobie z osobą trudną i dominującą, systemowo wywierającą presję lub manipulację. Poznasz praktyczne techniki antymanipulacji – efektywne w każdym środowisku, w pracy lub w domu oraz na uczelni. Jeżeli jesteś biznesmenem lub menedżerem, to zdobycie wiedzy i umiejętności radzenia sobie z „brudnymi chwytami” w negocjacjach będzie niewątpliwie wartością dodaną. Program szkolenia obejmuje również zdefiniowanie zjawiska presji i manipulacji oraz intencji i słabych stron przeciwnika, naukę rozpoznawania i klasyfikowania technik wywierania wpływu i reagowania na nie w praktyce w zależności od sytuacji oraz strategie i techniki deeskalacji konfliktu na różnych poziomach komunikacji. Szkolenie jest dynamiczne i interaktywne, zawiera podstawy psychologii, jest esencję praktycznej psychologii stosowanej oraz stanowi wstęp do szkolenia na kolejnym poziomie, w trakcie którego będą szczególnie akcentowane ćwiczenia praktyczne w parach i zespołach, nauka kontroli stresu i emocji za pomocą technik oddechowych i mentalnych, wszechstronna analiza przypadków własnych uczestników.

Ilość osób: 6-16

Instruktorzy: Jacek Wiszniowski, trener psychologii z wieloletnim doświadczeniem, zarówno szkoleniowym jak i biznesowym. Specjalizuje się w technikach zarządzania konfliktem, prowadzi autorski warsztat pn: „Skuteczne techniki radzenia sobie z presją słowną i manipulacją” pod superwizją Wojciecha Eichelbergera.

Ubiór: Dowolny, swobodny

Potwierdzenie udziału: Certyfikat

Cena:269 PLN

Dojazd: We własnym zakresie

 

Telefon
504 189 199
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Terminy


  • 10 grudzień 2017 10:00 - 16:00