Usługi detektywistyczne dla klientów indywidualnych

Rozwiązywanie konfliktów rodzinnych

Weryfikujemy informacje o niewierności małżonka/partnera. Doradzamy w przypadku uprowadzenie członka rodziny. Weryfikujemy wasze podejrzenia wobec złego wpływu środowiska i rówieśników na zachowanie Twojego dziecka. Doradzamy przy wyborze pracowników i dokonujemy niezbędnych sprawdzeń kandydatów. Pomagamy i doradzamy, przy wsparciu psychologa, jak postąpić w przypadku ujawnienia molestowania seksualnego Dostarczamy rzetelną i prawdziwą dokumentację wraz ze zgromadzonym materiałem dowodowym. Zgodnie z prawdą świadczymy również przed sądem na rzecz Klienta.

Poszukiwania osób i mienia

Zajmujemy się poszukiwaniem osób zaginionych, ukrywających się, lub których miejsce przebywania nie jest znane z innych powodów. Podczas poszukiwania wykorzystujemy i weryfikujemy informacje z różnych źródeł oraz korzystamy z zaawansowanych technik operacyjnych. Za każdym razem indywidualnie dobieramy metodę do każdego przypadku i konsultujemy to z Klientem. Oprócz poszukiwań w Polsce, jesteśmy w stanie przeprowadzić podobne działania na terenie innych krajów. Poszukujemy również składowe ukrywanego majątku oraz skradzionego lub przywłaszczonego mienia.

Ustalanie stanu majątkowego

Na zlecenie Klienta zbieramy informacje na temat dochodów, własności i innych elementów majątku osoby fizycznej bądź firmy. Korzystamy z różnych źródeł informacji. Dążymy do ustalenia pełnych danych o majątku, zarówno jawnym jak i ukrytym. W wyniku ustalania stanu majątkowego zdobywamy informacje o dłużniku, określamy dokładny majątek małżonków i proponujemy jego sprawiedliwy podział, oraz pomagamy uzyskać roszczenia od osób uchylających się od spełniania zobowiązań i podających fałszywe dane na temat swojej sytuacji finansowej. Czasami stan majątkowy oceniany jest poprzez prowadzenie obserwacji. W jej wyniku tworzymy raport opisujący poziom życia danej osoby, odpowiadając na pytania o zatrudnienie, używane pojazdy itp. Jest to szczególnie pomocne gdy nie ma możliwości określenia oficjalnych źródeł dochodów, albo gdy osoba stara się ukryć i nie ujawniać swojego majątku.

Dochodzenia i śledztwa

W ramach działalności detektywistycznej zajmujemy się prowadzeniem wszelkiego rodzaju dochodzeń i śledztw. Dotyczą one spraw cywilnych, kryminalnych, spadkowych czy związanych z poszukiwaniami. Nasi pracownicy mają doświadczenie z pracy w pionach śledczych. Podczas pracy zbierają materiał dowodowy, doradzają oraz pomagają w toczących się procesach sądowych. Ich umiejętności i doświadczenie są gwarancją sprawności i celowości podejmowanych działań. . Gromadzimy materiał dowodowy, doradzamy oraz udzielamy pomocy w kontaktach z organami ścigania.

Ochrona prywatności

Świadczymy usługi mające na celu ustalenie osób nękających, inwigilujących lub zagrażających klientowi. Pomagamy, zgodnie z prawem, zneutralizować zagrożenie oraz uzyskać odpowiedni poziom bezpieczeństwa i spokoju, poprzez zastosowanie również elektronicznych systemów ochrony będących częścią wyposażenia domu.

Wywiad środowiskowy

Dzięki wywiadowi środowiskowemu Klient otrzymuje wszechstronne informacje o sprawdzanej osobie, obejmującej wszelkie przydatne i ustalone wcześniej w drodze konsultacji dane.

Koszty zlecenia są każdorazowo negocjowane z Klientem uzależnione są od szczegółów zlecenia - m.in. miejsca działań, ilości zaangażowanych osób, skomplikowania problemu. Zachęcamy do kontaktu z naszym Firmą. Z miłą chęcią umówimy Państwa na konsultacje podczas których będziemy mogli doradzić, omówić zakres potrzebnych działań i wycenić ewentualne zlecenie.

Prowadzimy działalność detektywistyczną na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych prowadzonego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji pod numerem RD-33/2010

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. +48 509997444

Współpraca z kancelarią adwokacką
Kancelaria Adwokacka
Adwokat Marcin Palusiak
ul. Terespolska 4 lok. 351
03-813 Warszawa
tel: 22 403 77 03,
fax: 22 401 77 01
kom. 601 331 386
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.